TEHNO AUTO Subvencii na kotli i kamini na peleti fevruari 2018

СУБВЕНЦИИ ЗА КУПУВАЊЕ КОТЛИ И КАМИНИ НА ПЕЛЕТИ

Sorry, this entry is only available in Maqedonisht. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

НАЈНОВ ОГЛАС ЗА СУБВЕНЦИИ ЗА КУПУВАЊЕ НА КОТЛИ И КАМИНИ (ПЕЧКИ) НА ПЕЛЕТИ.
ОВОЈ ПАТ СУБВЕНЦИОНИРАЊЕТО Е НА ДРЖАВНО НИВО.
Сите подетални информации можете да ги прочитате на следниов линк:
http://www.economy.gov.mk/doc/2340
ТЕХНО АУТО СЕ ВКЛУЧУВА ВО АКЦИЈАТА ЗА СУБВЕНЦИИ ОБЈАВЕНА ОД ВЛАДАТА НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА СО ПОСЕБЕН ПОПУСТ НА THERMOFLUX КОТЛИТЕ И КАМИНИТЕ НА ПЕЛЕТИ.

ОСВЕН НА КОТЛИТЕ И КАМИНИТЕ НА ПЕЛЕТИ ОДОБРУВАМЕ И СПЕЦИЈАЛЕН ЕКСТРА ПОПУСТ НА ЦЕЛОКУПНИОТ НАШ ПРОДАЖЕН ПРОГРАМ ЗА ГРЕЕЊЕ КАКО И ПОПУСТ НА ПЕЛЕТИТЕ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ НА THERMOFLUX КОТЛИТЕ И КАМИНИТЕ НА ПЕЛЕТИ.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА ОВАА НЕПОВТОРЛИВА МОЖНОСТ, ОВОЗМОЖЕТЕ СИ МАКСИМАЛНО КВАЛИТЕТНО И ЕКОНОМИЧНО ГРЕЕЊЕ И КОМФОР ВО ВАШИОТ ДОМ, СЕГА И СО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ И МОЖНОСТИ.

За сите свои купувачи на THERMOFLUX Котлите и Камините на пелети ТЕХНО АУТО и во сите наредни години, секогаш гарантира пелети со врвен квалитет и со повластена екстра цена.

ТЕХНО АУТО со своето повеќе од 27 годишно искуство Ви гарантира:
Врвен квалитет, Максимален Комфор, Максимална Ефикасност и Заштеда, Иновативно Автоматско Ракување на Котлите и Камините на пелети, Комплетна техничка и инженерска услуга и поддршка.

Беспрекорен професионален комплетен сервис.

 

За повеќе информации Ви стоиме на располагање на нашите контакт телефони:
моб. 071 257 086 // 071 322 505 // 070 366 940

Канцеларија: мобилен тел. 070 228 600 ;
фиксен тел. 02 2463 333

Или посетете го нашиот website:
http://tehnoauto.com.mk/

 

Ви благодариме на довербата.
Со почит,
ТЕХНО АУТО – Греење и климатизација