Tehno Auto 12 rati bez kamata

ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ НА КОТЛИ И КАМИНИ НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX НА 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА

Sorry, this entry is only available in Macedonian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ЕКСКЛУЗИВНО!  ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ И ПОПУСТИ 

TEHNO AUTO и THERMOFLUX – СЕКОГАШ НА ВАША СТРАНА. 👍
ОБЕЗБЕДЕТЕ СИ ГРЕЕЊЕ НА ПЕЛЕТИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ОTСЕГА И СО МОЖНОСТ ЗА ОТПЛАТА И ДО 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА.✨
ЗА ДА ИМ ИЗЛЕЗЕМЕ ВО ПРЕСРЕТ НА ВАШИТЕ БАРАЊА ЈА КРЕИРАВМЕ ОВАА МОЖНОСТ ЗА РАСТЕРЕТУВАЊЕ НА ИНВЕСТИЦИЈАТА ЗА ГРЕЕЊЕ.

TEHNO AUTO, повеќе од 27 Години е генерален увозник на голем број реномирани брендови.

Ви нудиме комплетна високо квалитетна опрема за греење, како и бесплатна врвна инжинерска услуга за изработка на детален проект и конкретна понуда за греење на Вашиот дом или деловен објект.

TEHNO AUTO Секогаш се грижи за своите купувачи, располагаме со наш сопствен професионален сервис за Котлите и Камините на пелети.

Нашите сервисери се детално обучени и поседуваат сертификат од фабриката THERMOFLUX.

За повеќе информации Ви стоиме на располагање на нашите контакт телефони:
моб. 071 257 086 // 071 322 506 // 070 366 940
Канцеларија: мобилен тел. 070 228 600 ;
фиксен тел. 02 2463 333

А воедно Ве покануваме да не посетите во нашите канцеларии и изложбен салон во населба Аеродром – ТЦ “Три Бисери”.
Ви благодариме на довербата.
Со почит,
ТЕХНО АУТО – Греење и климатизација

Vonsezonsi ceni na 12 rati bez kamata